CyberLink, macOS için PowerDirector 365 Video Düzenleme Programı

yayınlanan: Uncategorized | 0

Birkaç hafta önce CyberLink Crop, CyberLink’in içerik oluşturucular, meraklılar ve profesyonel kullanıcılar için amiral gemisi olan PowerDirector 365’in ilk macOS sürümünü duyurdu. Yüzlerce video düzenleme aracı, ek abonelik avantajları ile her seviyeden kullanıcı, okul projelerinden video prodüksiyonuna kadar her şey için olağanüstü videolar oluşturabilir.

Bir çok ödülünde sahibi olan PowerDirector, on yıldan fazla bir süredir tüm seviyelerdeki Windows kullanıcılarının tercihi olmuştur. Yüksek puan alan Android ve iOS uygulama sürümleri 130 milyondan fazla kez indirildi. MacOS için PowerDirector 365, herhangi bir içerik oluşturucunun ihtiyaçlarına ilham verecek çok çeşitli araçlar ve özellikler sağlar. Kullanıcılar, ana kareler ve Hollywood tarzı yeşil ekranlar gibi profesyonel araçlara erişebilir veya eşsiz maskeleme, harmanlama ve başlık tasarımı özellikleriyle en karmaşık ayrıntıları ayarlayabilir. 365 aboneliği, ses efektleri, arka plan müziği, LUT’lar ve sanatsal şablonlar için tüm CyberLink tasarım paketlerine sınırsız erişim sunar. Tüm bu özellikler, son derece rekabetçi ve esnek fiyatlandırma seçenekleriyle sunuyor.

CyberLink CEO’su Dr. Jau Huang, “Sanatçılar ve içerik yaratıcıları, mac platformunu geniş ölçüde benimsiyor ve Apple’ın kapsamlı teklifi, bilgisayarlarını yaratıcı fikirlere sahip sıradan kullanıcılar, meraklılar ve öğrenciler için her zamankinden daha erişilebilir hale getiriyor” dedi. “MacOS için PowerDirector 365, CyberLink’in yüksek düzeyde optimize edilmiş yazılım geliştirme ve bunları mümkün olan en geniş kitle için erişilebilir hale getirme konusundaki ünlü felsefesini takip ediyor. PowerDirector’ın ilk macOS sürümümüzle, kullanıcılara güçlü, ancak kullanımı kolay video düzenleme araçları ve yaratıcı fikirleri hayata geçirmek için daha fazla zaman bırakarak öğrenme eğrisini kısaltan kolaylaştırılmış bir üretim iş akışı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. “

CyberLink

Aylık Tasarım Paketleri:

PowerDirector 365, kullanıcılara yaratıcı vizyonlarını gerçekleştirmeleri için sürekli büyüyen animasyonlu başlıklar, geçişler, renk ön ayarları ve müzik koleksiyonu sunar. Abonelik, kullanıcıların her ay yeni tasarım paketlerine erişmesine olanak tanır.

  • Video düzenleme için CyberLink premium eklentilerine ve efektlerine sınırsız erişim
  • CyberLink Premium İçerik Paketleri
  • Blogcular Sosyal Medya Paketi ▪ İçerik Paketi Premium 1, 2, 3, 4, 5 ▪ Mercek Parlaması Karıştırma Paketi ▪ Tatil Paketi v11 ▪ Urban Minimalist LUTs Paketi

Sürümler ve Fiyatlandırma

PowerDirector 365 for Mac Abonelik Planınızı Seçin

  • 1 ay: 19,99 US $
  • 12 ay: 69,99 US $

Ürün erişilebilirliği

Yukarıdaki ürünler çevrimiçi olarak CyberLink çevrimiçi mağazasında ve dünya çapında seçili perakende satış noktalarında şu dillerde mevcuttur: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Felemenkçe, Çince (Basitleştirilmiş ve Geleneksel), Japonca ve Korece.

Yorum, öneri ve sorularınızı aşağıdaki “Yorumlar” kısmından benimle paylaşabilirsiniz. Yeni blog yazımda tekrar görüşmek üzere.